МАРКІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

П`ятниця, 03.04.2020, 19:27

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Каталог файлів | Реєстрація | Вхід

Головна » Файли » Мої файли

Звіт про проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек
[ Викачати з сервера (15.9 Kb) ] 29.10.2019, 09:50

«Бібліотека Нової української школи –

простір для освітніх можливостей кожного учня»

Бібліотека – це світ відкриттів, світ творчості, де формується

читач-творець. Використовуючи різноманітні форми роботи, шкільний бібліотекар робить все, що від нього залежить, для того, щоб усі читачі – учні, вчителі, адміністрація школи, батьки були переконані в тому, що шкільна бібліотека є орієнтиром у світі знань.

Сучасна система освіти переживає етап реформування та повного перезавантаження. Нова українська школа (НУШ) – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й уміння застосовувати їх у житті.

 

Шкільні бібліотеки як обов’язковий структурний підрозділ НУШ є важливим складником сучасного освітнього середовища. Головною метою діяльності шкільних бібліотек є забезпечення якісного бібліотечно-інформаційного обслуговування читачів.

 

За концепцією НУШ, кожна школа повинна мати у своїй структурі сучасну бібліотеку, яка стане ресурсним осередком і експериментальним майданчиком для учнів і вчителів, забезпечить вільний доступ до якісних електронних підручників, енциклопедій.

В умовах швидких трансформаційних змін першочерговим завданням для шкільної бібліотеки є перетворення її з центру бібліотечних ресурсів і доступу до інформації у центр дослідження, відкриття, творчості та інноваційної педагогіки.

Тож цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек відбувся під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». Місячник проходив з 01 по 31 жовтня 2019 року.

Було проведено такі заходи:

  1. Фотокрос: «Я – читач шкільної бібліотеки».

Діти з радістю приймали участь у фотокросі.

  1. Дублер-шоу «Бібліотекар на час».

Побути бібліотекарами виявили бажання не тільки дівчата, але і хлопці. Вони із задоволенням виконували всі побажання читачів.

  1. Фотоконкурс «Я і моя улюблена книжка».

В цьому конкурсі діти дуже активно приймали участь.

  1. День бібліотворчості: «Читаємо, малюємо, граємо».

З учнями початкових класів було проведено день бібліотворчості. День видався дуже насиченими. Діти продемонстрували свої здібності в малюванні та читанні під час ігор.

  1. Нон-стоп :
  1. буккросинг «Передай книжку другу».

На перерві було органгізовано буккросінг, на якому діти мали змогу поділитися своїми враженнями про прочитану книгу і порекомендувати її другу.

  1. Підготовка й розповсюдження рекомендаційних списків (у вигляді буклетів), що інформували про нову літературу, присвячених актуальним питанням НУШ.

Учні старшої ланки виготовляли буклети, а самі активні дівчата(учениці 9 класу Пономарьова Тетяна та Поперека Дарина) не тільки створили, але розповсюдили їх по школі вчителям та адміністрації школи.

Мета цих заходів: сприяння задоволенню й розвитку інформаційних потреб і запитів користувачів, розширення кола їх пізнавальних інтересів, забезпечення дозвілля читачів, залучення нових читачів до бібліотеки, рекламування бібліотеки. Всі заходи були спрямовані на зростання престижності читання, використання потужного виховного потенціалу української літератури, формування інтересу до читання, поверненню дітей до книги.

Бібліотекар школи: Ю.В.Кульбашнік

Категорія: Мої файли | Додав: Елена
Переглядів: 55 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Пошук

Євроінтеграція

Гаряча лінія

Ювілеї

Ділова Україна. Календар свят рідною мовою

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 96

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0